Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Sevmedim Deme şarkı sözleri

Sevmedim Deme Şarkı Sözleri - OMG Sevmedim Deme şarkısı şimdi çıktı ve en iyi şarkı. Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini dinlerken, Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini okumak isteyenler sitemden okuyabilsinler diye Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini yazmayı düşündüm. Sevmedim Deme Şarkısını izlediyseniz, bu Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini seveceğinizden eminim, bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeden Kurtuluş Kuş & Burak Bulut'ın Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini inceleyelim.

Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Sevmedim Deme detaylar

Söz : Burak Bulut & Kurtuluş Kuş Müzik: Burak Bulut & Kurtuluş Kuş Aranje : Onur Aşar(Opirus Music) Kayıt-Mix : Onur Aşar(Opirus Music)

Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Sevmedim Deme şarkı sözleri

Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Sevmedim Deme şarkı sözleri


Boşuna mı çektim dertleri Topladım senin yüzünden herkesi Masaya meze olmuş dertlerim Sana ağladığım şarkıda gülerim, neden mi Dertli çalar sazım dertli dertli Yanık bi türkü gibiydin başıma geldin Can cağızım hayallerim aklıma gelmiş Gidenler kalanları tanımıyor dersin Bir de utanmadan yüzüme gülüyorsun Sırtladım dertleri omzuma gidiyorum Çektiğim sefa değil dertti o biliyorsun Yüzüme baka baka sevmedim diyorsun Sevmedim deme bana bana Elde avuçta yok Kalpte yaralar var Hayatım yalandan Bir de utanmadan yüzüme gülüyorsun Sırtladım dertleri omzuma gidiyorum Çektiğim sefa değil dertti o biliyorsun Yüzüme baka baka sevmedim diyorsun Sevmedim deme bana bana Elde avuçta yok Kalpte yaralar var Hayatım yalandan

Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Sevmedim Deme şarkı sözleri


Closing Lines: 

Umarım Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini beğenirsiniz. Bu videoyu daha önce izlediyseniz, lütfen yorumlarda bana bildirin ve ayrıca yorumda bize söylemeyin ve ayrıca bana bu şarkıyı dinledikten sonra nasıl hissettiğinizi söyleyin. Sevmedim Deme Şarkı Sözlerini beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın, akraba ve daha da önemlisi, Kurtuluş Kuş & Burak Bulut hayranı bu Cevapsiz Cinlama Şarkı Sözleri makalesini okuyabilir. 

Also, Check:  

Post a Comment

0 Comments